INTERN - karrier

Munkatársakat keresünk

Csőszerelő, AWI hegesztő

munkakörbe, németországi munkára.

Részletek:

Több mint 25 éve stabilan működő cégként munkát ajánlunk csőszerelő és AWI hegesztő munkakörben Németországban.
Német nyelvtudás előny – de nem feltétel!

Amit nyújtunk:

  • szállást biztosítunk 2-3 ágyas szobákban, saját szállásainkon

  • támogatjuk a kiutazásod

  • hosszú távú, stabil munkahely

  • versenyképes jövedelem

  • biztos háttér

  • kultúrált munkakörnyezet

Amit várunk:

  • 1-2 év tapasztalat
  • megfelelő szakmai tudás
  • csapatszellem
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás (de ez nem feltétel)
  • jogosítvány
  • külföldi tapasztalat

Jelentkezés után egy rövid telefonos interjúra, majd egy miskolci munkapróbára (összeállítás, hegesztés – munkakörtől függően) számíthatsz.
A munkavégzés helye: Németország.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal emailben az intern@internkft.hu címen, az űrlapon, vagy akár telefonon is a  +36 30 958 4052 számon.

Jelentkezz hozzánk és légy egy jó csapat tagja!